Rajdowa Grupa B - Audi Quattro, Peugeot 205 T16, Lancia Delta S4, Lancia 037, Renault 5 Turbo, Opel Manta 400
Start
22.07.2024.
 
 
International Historic Motor Show Drukuj Email

Race Retro W dniach 25-27 marca  będziemy mieli okazję ponownie zobaczyć Michele Mouton  w akcji! Z okazji czwartego już Race Retro International Historic Motor Show Francuzka ponownie zasiądzie za kierownicą Audi Quattro i Audi Quattro S1.

Stoneleigh Park w hrabstwie Coventry na Wyspach Brytyjskich stanie się w tych dniach mekką fanów historycznych samochodów rajdowych, zresztą nie tylko rajdowych.

Oczywiście poza obecnością Michele Mouton, organizatorzy przewidzieli mnóstwo innych atrakcji.  Celem imprezy jest przedstawienie samochodów wyścigowych, rajdowych i rallycrosowych oraz motocykli z lat 1930-1990.

Historyczne eksponaty i samochody będzie można podziwiać w czterech specjalnie przygotowanych halach, z których każda pomieści co najmniej 450 wystawców - każda będzie miała inny temat przewodni. Zaplanowano cztery imprezy, w tym przejazdy samochodów grupy B należących do osób zrzeszonych w klubie "Slowly Slideways UK" na  specjalne przygotowanym odcinku specjalnym i wyścig motocykli produkowanych przed 1965 rokiem. Fani będą mogli zdobyć autografy gwiazd na specjalnych sesjach, a także kupić samochody, motory i gadżety na aukcjach.

Kilka zdjęć z poprzednich imprez znajdziecie w naszej galerii

Więcej informacji znajdziecie pod adresem: http://historicmotorsportshow.com

 
Losowy Obraz
Historia grupy B
Popularne
Sonda
Najlepszy samochód
 
 
Top! Top!